Bets10 Belge Gönderme


Kredi kartı onaylatmak ve banka havalesiyle para çekmek için Bets10 sitesine bir takım belgeler göndermeniz gerekiyor. Bu belgelerin istenmesinin sebebi Bets10 hesabı ile para çekilecek banka hesabının veya para yatırılacak kredi kartının aynı kişiye ait olduğunu teyit etmektir. Eğer belge gönderme amacınız banka havalesiyle para çekmek ise aşağıda bahsedeceğim kredi kartı kopyasını göndermenize gerek yoktur. Bets10 belge gönderme işleminde göndereceğiniz belge word veya powerpoint formatında olamaz.Kabul edilen belge türleri jpg veya jpeg resim formatında olmalıdır. Bu belgeleri belge@ bets10.com adresine göndermelisiniz. Aşağıda hangi işlem için hangi belgelerin istendiğini sıralayacağım.

Kredi Kartı İçin İstenen Belgeler

 1. Kimliğinizi gösteren bir belgenin kopyası
 2. Kredi kartı önlü arkalı kopyası
 3. Kredi kartı ekstresi kopyası( Bets10 harcaması ekstrede görünmelidir.)
 4. Adresinizi gösteren fatura, ikametgah vb. bir belge.

Banka Havalesi İçin İstenen Belgeler

Yukarıda saydığımız belgelerden sadece kredi kartı kopyası harici tüm belgeleri göndermeniz gerekiyor.

 

2 comments on “Bets10 Belge Gönderme

 1. mehmet ali süzen diyor ki:

  ben bu belgeleri nereye gönderecem

  • Admin diyor ki:

   mehmet ali süzen,

   Sizden belge istendiğinde belge @bets10.com adresine istenilen belgeleri göndermelisiniz. Zaten canlı yardıma bağlandığınızda hangi belgelerin istendiğini size söyleyeceklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>