Bilyoner Müşteri Hizmetleri


bilyoner yardımBilyoner İddaa sitesinde yardıma ihtiyaç duyduğunuzda telefon ile müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanarak destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat aşağıda vereceğimi numarayı arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bilyoner Müşteri Hizmetleri irtibat numarası (0212) 473 75 73 ‘tür ve üye numaranız, şifrenizi tuşlayarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Yardım dışında internete girme imkanınız yoksa aynı numarayı arayarak kupon yapabilirsiniz. Tabi ki aramadan önce oynayacağınız maçların kodlarını ve ne tür bahis yapacağınız kararlaştırmış olmanız gerekiyor. Aynı zamanda Bilyoner sitesine giriş yaptıktan sonra yardım sayfasından mesaj bırakabilirsiniz.

Bilyoner Yardım Sayfası

Site üzerinden yardım sayfasına giriş yapıp sıkça sorulan sorular sekmesinde aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Üyelik, para yatırma çekme, para transferi, hesap sorunları, nasıl kupon yapılır? gibi onlarca değişik konu hakkında yazılmış makaleler bulunuyor. Bu yazıları inceleyip destek alma ihtiyacı olmadan sorunlarınız halledebilirsiniz.

Aynı zamanda Milli piyango, İddaa, Spor Toto oyunları hakkında yazılar da bulunuyor. Bilyoner kampanyaları ve kurallarını da bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

2 comments on “Bilyoner Müşteri Hizmetleri

 1. Admin diyor ki:

  Türksel kontuurlu hattından bilyoner hesabıma para trans veri yapamıyorum yardım lütfen

  • bets10 diyor ki:

   evren,

   Bilyoer sitesindeki para yatırma sayfasına girdiğinizde para yatırma seçeneklerini ve işlemin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir