Nesine.com Canlı Maç Yayını


nesine canlıTürkiye ve dünya liglerinde oynanan bir çok maçı canlı olarak Nesine farkıyla izleyebileceksiniz. Gün içinde programda televizyon logosu olan maçları yaptığınız kuponlara eklerseniz bu maçları canlı ve ücretsiz olarak izleyeceksiniz. Bilgisayarınızda flash player olması yeterlidir. İspanya, İtalya, Almanya, Belçika, Fransa, Danimarka futbol ligleri ve bu liglerin alta ligleri maçları, Güney Amerika ligleri maçları, basketbolda Eurolig ve İspanya, Almanya basketbol ligi maçlarına Nesine canlı maç yayını ile izleyebilirsiniz. Bunların yanında Avrupada bir çok anlaşma sağlanan ligin maçlarını da bedava izleyebileceksiniz. Bu özellikte tek sıkıntılı nokta Nesine üzerinden izlediğiniz maçları tam ekran olarak izleme şansınızın olmaması.

Hangi Maçlar İzlenebilir?

İddaa programında yayınlanan maçlar arasından Nesine sitesinin anlaşma sağladığı liglerin maç yayınlarını izleyebilirsiniz. Ancak canlı maç izlemek için ilk önce bir hesabınızın olması ve yukarıda belirttiğimiz gibi izlemek istediğiniz maçı kuponunuza eklemeniz gerekiyor. Hangi maçların yayını olduğunu da programdan takip edebilirsiniz. Programda TV işareti olan maçlara canlı yayın yapılmaktadır.

Son olarak maçı izlerken yaşanan bağlantı problemleri, takılmaların sebebi sizin bilgisayarınız ve bağlantı hızınızla alakalıdır. Eğer iyi bir internet bağlantınız varsa sorun yaşamadan maçlar izlenebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir